Afganistano afganio kursas, kitimo grafikas

Čia galite detaliai paanalizuoti Afganistano afganio kursą (AFN) ir jo pokytį, stebėti AFN kurso kitimo grafiką pagal norimą laikotarpį. Tarp 2002 spalio 7 d. ir 2003 sausio 3 d. pasirodęs naujasis afganis buvo įvertintas santykiu 43:1 su JAV doleriu.

Afganis yra oficiali Afganistano valiuta. Šalį turėti savo valiutą paskatino noras atsiriboti nuo rupijos. Pirmą kartą ši atskirtis įvyko 1925 metais. Vieną afganį sudaro 100 pulių, tačiau šiuo metu rinkoje nėra šių monetų. Susipažinkite su Afganistano afganiais, pamatykite kaip atrodo šios valiutos banknotai ir monetos.

Apskaičiuokite
Apskaičiuokite kokiu kursu ir kiek gausite pinigų konvertavę norimą valiutą.

Afganistanas
94,1110 AFN = 1 EUR
Euras
0,0106 EUR = 1 AFN
 
Rugsėjo 25 d. oficialus EUR / AFN kursas

Afganistano afganio kurso kitimo grafikas

EUR/AFN
AFN/EUR
Gyvai
1 mėn.
3 mėn.
6 mėn.
1 metai
Visi

AFN kurso informacija

Šalis:
Afganistanas
Valiutos kodas:
AFN
EUR / AFN santykis:
94,1110
AFN / EUR santykis:
0,0106
Pokytis:
0,0000 0,0000%

Afganistano afganio banknotai

100 Afganių
100 Afganių

Afganistano afganio nominalai

Banknotų nominalai
Monetų nominalai
Afganistano afganio buhalterinis kursas ir oficialus kursas
Data nuo
iki
Data
Buhalterinis kursas
EUR/AFN
Oficialus kursas
EUR/AFN
Oficialus kursas
AFN/EUR
Duomenų nėra.
Duomenys atnaujinti
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Judita

Sveiki, noriu sužinoti, ar galima (ir kokiame banke) Vilniuje iškeisti 100 Azerbaidžano manatų (viena kupiūra) bei Afganistano 55000 afganių (5000 ir 500 kupiūros)į eurus? Kupiūros visisškai naujos, kadangi mano a.a. tėvas buvo kolekcininkas, tai liko šios ir daug kitų Azijos bei Afrikos šalių visiškai naujų kupiūrų. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Judita, dėkui už klausimą. Deja, tokių retų valiutų Lietuvoje bankai ar valiutos keityklos nekeičia. Siūlyčiau pabandyti nufotografuoti kolekciją ir ją patalpinti nišiniuose kolekcininkų portaluose ar ebay. Galbūt atsiras norinčiųjų pirkti.

+6Buvo naudinga
Patinka turinys? Paremkite Bankai.lt autorius
Džiaugiamės Jus konsultuodami! Jeigu manote, kad mūsų projektas bei pateikti atsakymai yra Jums naudingi, prisidėkite prie projekto plėtojimo ir mus paremkite.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų