Manatai

Manatai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „manatai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Vitalij

Sveiki. Ar keičiat manatus 10000 AZN ? Ačiū. Vitalij

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vitalij, dėkui už klausimą. Lietuvoje nei bankai nei keityklos nekeičia Azerbaidžano manatų. Kad sužinoti vertę eurais galite pasinaudoti Azerbaidžano manatų į eurus valiutų skaičiuokle.

+4Buvo naudinga
Egidijus

Ar Europoje keičiami Turkmėnistano manatai, naujo pavyzdžio, jeigu keičia tai koks bankas ir kokiu kursu?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egidijau, deja nežinau ar keičiama. Lietuvoje ne, bet gal Lenkijoje ar Vokietijoje arčiausiai keistų. Nors nemačiau.

+3Buvo naudinga
Judita

Sveiki, noriu sužinoti, ar galima (ir kokiame banke) Vilniuje iškeisti 100 Azerbaidžano manatų (viena kupiūra) bei Afganistano 55000 afganių (5000 ir 500 kupiūros)į eurus? Kupiūros visisškai naujos, kadangi mano a.a. tėvas buvo kolekcininkas, tai liko šios ir daug kitų Azijos bei Afrikos šalių visiškai naujų kupiūrų. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Judita, dėkui už klausimą. Deja, tokių retų valiutų Lietuvoje bankai ar valiutos keityklos nekeičia. Siūlyčiau pabandyti nufotografuoti kolekciją ir ją patalpinti nišiniuose kolekcininkų portaluose ar ebay. Galbūt atsiras norinčiųjų pirkti.

+6Buvo naudinga
Eugenij

Ar dar galioja 2003 m. laidos Turkmėnijos manatai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Eugenij, deja 2003 metų Turkmėnistano manatai nebegalioja. Mano žiniomis 2009 metais buvo išleisti naujieji manatai dėl milžiniškos infliacijos šalyje, kur naujojo 1 manato (2009 m. - iki dabar) vertė buvo lygi 5000 senųjų manatų (1993-2009 m.).

+2Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų