Azerbaidžano manato kursas, kitimo grafikas

Čia galite detaliai paanalizuoti Azerbaidžano manato kursą (AZN) ir jo pokytį, stebėti AZN kurso kitimo grafiką pagal norimą laikotarpį.

Azerbaidžano manatas yra oficiali Azerbaidžano valiuta, padalinta į 100 kjapikų. Žodis manatas kilęs iš rusiško žodžio moneta. Pirmasis manatas rinkoje atsirado 1919 metais. Manato ženkas Azeri manat symbol.svg. Susipažinkite su Azerbaidžano manatais, pamatykite kaip atrodo šios valiutos banknotai ir monetos.

Apskaičiuokite
Apskaičiuokite kokiu kursu ir kiek gausite pinigų konvertavę norimą valiutą.

Azerbaidžanas
1,8719 AZN = 1 EUR
Euras
0,5342 EUR = 1 AZN
 
Rugsėjo 26 d. oficialus EUR / AZN kursas

Azerbaidžano manato kurso kitimo grafikas

EUR/AZN
AZN/EUR
Gyvai
1 mėn.
3 mėn.
6 mėn.
1 metai
Visi

AZN kurso informacija

Šalis:
Azerbaidžanas
Valiutos kodas:
AZN
EUR / AZN santykis:
1,8719
AZN / EUR santykis:
0,5342
Pokytis:
0,0000 0,0000%

Azerbaidžano manato banknotai

1000 Manatų
1000 Manatų

Azerbaidžano manato nominalai

Banknotų nominalai
Monetų nominalai
Azerbaidžano manato buhalterinis kursas ir oficialus kursas
Data nuo
iki
Data
Buhalterinis kursas
EUR/AZN
Oficialus kursas
EUR/AZN
Oficialus kursas
AZN/EUR
Duomenų nėra.
Duomenys atnaujinti
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Vitalij

Sveiki. Ar keičiat manatus 10000 AZN ? Ačiū. Vitalij

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vitalij, dėkui už klausimą. Lietuvoje nei bankai nei keityklos nekeičia Azerbaidžano manatų. Kad sužinoti vertę eurais galite pasinaudoti Azerbaidžano manatų į eurus valiutų skaičiuokle.

+4Buvo naudinga
Judita

Sveiki, noriu sužinoti, ar galima (ir kokiame banke) Vilniuje iškeisti 100 Azerbaidžano manatų (viena kupiūra) bei Afganistano 55000 afganių (5000 ir 500 kupiūros)į eurus? Kupiūros visisškai naujos, kadangi mano a.a. tėvas buvo kolekcininkas, tai liko šios ir daug kitų Azijos bei Afrikos šalių visiškai naujų kupiūrų. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Judita, dėkui už klausimą. Deja, tokių retų valiutų Lietuvoje bankai ar valiutos keityklos nekeičia. Siūlyčiau pabandyti nufotografuoti kolekciją ir ją patalpinti nišiniuose kolekcininkų portaluose ar ebay. Galbūt atsiras norinčiųjų pirkti.

+6Buvo naudinga
Elena

Sveiki, galite patarti kur galima būtų išsikeisti Azerbaižano manatus?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deja, bet Azerbaidžano manatų Lietuvos bankai nekeičia, o taip pat ir valiutų keityklos Lietuvoje, mano žiniomis, nekeičia šios valiutos. Artimiausios šalies kur išsikeisti tiksliai negalėčiau pasakyti, tačiau tikėtina, kad Londone šią valiutą keičia. Kadangi daugelis turi draugų Londone, galite mėginti persiųsti pinigus, kad draugai iškeitų juos užsienyje ir pervestų pavedimu Jums atgal.

Sėkmės!

+20Buvo naudinga
Patinka turinys? Paremkite Bankai.lt autorius
Džiaugiamės Jus konsultuodami! Jeigu manote, kad mūsų projektas bei pateikti atsakymai yra Jums naudingi, prisidėkite prie projekto plėtojimo ir mus paremkite.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų