Labas. Norėčiau paklausti kas kiek metų keičiasi dolerių banknotai? Tarkim taupai daug metų namie, o pasirodo baigiasi pinigų galiojimas, ką daryti tokiu atveju?

Deima
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deima, dėkui už klausimą. Galioja daugelis JAV dolerių banknotų leistų nuo 1963 metų. Banknotas turi turėti žalią, o ne raudoną štampą. Detalus atsakymas pateiktas čia. O apie kiekvienos valiutos galiojimo pabaigą ir keitimą būna informuojama ir duodamas ilgas laiko tarpas išsikeisti, tad reikia sekti informaciją. Beje, daugelio šalių centriniai bankai keičia jau nebegaliojančią valiutą, pvz. Lietuvoje, centrinis bankas jau negaliojančius litus keis neribotą laiką. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų