Ar valiutos keitimas mokama paslauga?

Sveiki, ar valiutos keitimas bankuose yra mokama paslauga ir nuo kokios sumos ir kiek reikia mokėti?

Irena
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sveiki, Irena, dėkui už klausimą. Kiekviename banke yra imamas vienkartinis valiutos keitimo operacijos grynaisiais pinigais mokestis. Visuose bankuose jis svyruoja apie 0,87 EUR už operaciją. Taip pat bankas uždirba ir nuo valiutos kurso, tad reikia žiūrėti, kuris bankas siūlo palankiausius kursus. Palyginti galite čia, pasirinkę norimą keisti valiutą.

+6Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų