Kur galima išsikeisti euris į Islandijos kronas?

Laba diena, Kokiame banke Lietuvoje galima išsikeisti eurus į Islandijos kronas?

Aušra
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aušra, dėkui už klausimą. Islandijos kronų bankai šiuo metu grynais pinigais nekeičia. Tai galite padaryti valiutų keitykloje Currexprime. Detalius valiutų kursus galite matyti čia.

+5Buvo naudinga
Vaidas
Valiuta24.lt

Šiuo metu eurus į Islandijos kronas verta keisti valiutos keitykloje Valiuta24.lt. Islandijoje gautumėte apie 120 kronų už 1 eurą, o šioje keitykloje net 127 kronas.

Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų