Kur geriausias svaro kursas?

Sveiki, noriu pasiteirauti kur geriausiai būtų šiuo metu keisti Svarus (GBP)? Koks bankas siūlo geriausią kursą?

Kristina
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Geriausią svaro kursą siūlantį banką ar valiutų keityklą galite sužinoti pasinaudoję unikaliu Bankai.lt įrankiu - kursų palyginimo sistema, kurioje pateikiami visų bankų ir valiutų keityklų valiutų kursai vienoje lentelėje, kurią galite susirūšiuoti pagal tai geriausią siūlomą kursą priklausomai ar perkate ar parduodate valiutą. Taip pat patogu yra naudotis ir svaro skaičiuokle, kuri ne tik apskaičiuos, bet ir iš karto parodys kur geriausia keisti svarą.

Pagal šios dienos duomenis svarus grynais pinigais geriausiu kursu superka Currexprime, o parduoda Medicinos bankas. Tačiau svaro kursas keičiasi, todėl reikia nuolat pasitikrinti. Mūsų sistemoje visų bankų ir keityklų kursai atnaujinami kas 30 minučių.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų