Kokiame Lietuvos banke galėčiau išsigryninti iš Islandijos banko kortelės į eurus?

Sveiki. Turiu "Arion banki" tai yra Islandijos banko kortelę. Kokiame Lietuvos banke galėčiau išsigryninti į eurus? Ačiū už atsakymą.

Aurimas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurimai, dėkui už klausimą. Iš esmės tai priklauso nuo Arion banki kortelės sąlygų. Kortelių būna įvairių, tačiau šiais laikais su dauguma kortelių galite atsiskaityti visame pasaulyje, o taip pat ir išsigryninti pinigų. Tačiau viskas atsiremia į tai, kiek Jums tai kainuos. Įkainius galite sužinoti iš Arion bank.

+6Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų