Lietuvoje banke pirkau 1996 metų laidos 100 dolerių banknotus. Ar neturėsiu problemų juos keisdama Argentinoje?

Laba diena, Planuoju skristi į Argentiną. Girdėjau, kad kai kuriose šalyse nekeičia senesnės laidos dolerių banknotų. Lietuvoje banke pirkau 1996 metų laidos 100 dolerių banknotus. Ar neturėsiu problemų juos keisdama Argentinoje? Dėkoju

Vitalija
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vitalija, dėkui už klausimą. Deja, negaliu patvirtinti tokios informacijos. Lietuvoje JAV dolerių banknotai, kurie išleisti nuo 1963 m. yra sėkmingai keičiami ir galiojantys. Dėl visos Argentinos tikrai negaliu pasakyti, manau didžiuosiuose miestuose ir bankuose neturėtų kilti problemų. Jeigu sužinosite tikslesnės informacijos, būtume dėkingi jeigu pasidalintumėte. Sėkmės kelionėje!

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų