Pervedė daniškas kronas, sąskaitoje jas matau, bet negaliu išsikeisti į eurus. Ką daryti?

Sveiki, noriu paklausti vieno svarbaus dalyko. Esu Danijoje, bet dirbu per agentūra ir man alga perveda į Lietuvišką sąskaitą daniškom kronom. Prie mano balanso nerodo tų kronu, rodo kitoje sąskaitoje, bet aš noriu tas kronas konvertuoti į eurus. Neleidžia nieko daryti su tomis kronomis, tik rodo, kad yra ir viskas. Gal aš nemoku konvertuoti? Kaip man išsikeisti į eurus tas kronas? Laukiu atsakymo. Geros dienos.

Kestutis
Atsakymai
Zivile

Manau kad kazka netaip darote,pas mane tokia pati situacija buvo,uztruko kol issiaiskinau kaip kame

+4Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kęstuti, kreipkitės į banką ir bankas Jums padės išspręsti šią situaciją. Ši problema gali būti todėl, kad neturite atsidaręs Danijos kronų sąskaitos. Tai dažniausiai galite padaryti per interneto banką, o visas abejones ir viską sutvarkys banko skyriuje tikrai.

+5Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų