2008 metai buvau įsigijęs danijos kronų. Ar galiu jas išsikeisti į eurus Lietuvoj?

Sveiki. 2008 metai buvau įsigijęs danijos kronų. Ar galiu jas išsikeisti į eurus Lietuvoj? Šiaulių banke man pasakė, kad yra pasikeitę popierininiai banknotai į naujus ir senų nekeis.

Aurelijus
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurelijau, priklausomai nuo to, kurių metų leidimo Jūsų turimi banknotai. Negaliojančius banknotus visuomet galite išsikeisti Danijoje esančiame centriniame banke. O Lietuvoje veikiantys komerciniai bankai priima tik galiojančius banknotus, kurie išleisti nuo 2009 metų.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų