Kur naudingiau keisti eurus į Bulgarijos levus?

Sveiki, važiuojame atostogauti į Bulgariją. Gal galite patarti kur naudingiau keisti eurus į Bulgarijos levus. Ačiū, pagarbiai Rita

Rita
Atsakymai
Halina Petrulevič
EXCHANGELT

Laba diena, Dažniausiai kurortiniuose miestuose valiutos keitimo kursai būna labai nepalankūs. Bulgarijos sostinėje ir kituose didmiesčiuose valiutos kursai gali būti palankesni, bet reikia nusiteikti ieškoti bankų arba valiutos keityklų, kurie siūlo geresnį kursą. Patariame bent einamosioms išlaidoms pasikeisti dalį pinigų Lietuvoje ir negaišti laiko paieškoms, o visą laiką skirti poilsiui.

+5Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų