Ar geriau svarus keisti į eurus dabar ar planuojamas kilimas ir vertėtų palaukti ir keistis ateityje?

Sveiki, norėčiau pasiteirauti ar geriau svarus keisti į eurus dabar ar planuojamas kilimas ir vertėtų palaukti ir keistis ateityje?

Jonas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už klausimą. Kursai keičiasi nuolat ir dėl įvairių priežasčių. Sunku pasakyti kaip bus ateityje. Panagrinėkite svaro kurso grafiką ir matysite kaip keitėsi per praėjusį laikotarpį.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų