Albanijos lekas

Albanijos lekas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Albanijos lekas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Kęstutis

Kur galima įsigyti Albanijos lekų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kęstuti, dėkui už klausimą. Albanijos lekus galite įsigyti EXCHANGELT keityklose.

+3Buvo naudinga
Jurgita

Ar Lietuvoje galima nusipirkti Albanijos lekų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jurgita, dėkui už klausimą. Taip, galima. EXCHANGELT keitykla pradėjo keisti Albanijos lekus nuo 2019 m. gegužės mėn. galo. Žiūrėkite kur yra EXCHANGELT keityklos.

+3Buvo naudinga
Raminta

Sveiki, nerandu informacijos, kur superka Albanijos pinigus Vilniuje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Raminta, dėkui už klausimą. Turimais duomenimis, Vilniuje ir Lietuvoje šiuo metu nėra keityklos ar banko, kuris keičia Albanijos lekus.

+3Buvo naudinga
Irina

Laba diena, Kaip man gauti Europo centrinio banko paskelbtą Albanijos leko kursą (ALL) gegužės 2 d.? Sąraše šios valiutos nėra.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irina, dėkui už klausimą. Turite Bankai.lt portale žiūrėti Buhalteriniai valiutų kursai sekcijoje, o taip pat čia tiesioginė nuorodą į Albanijos leko kursą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų