Danske bank

Danske bank. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „danske bank“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Laima

Sveiki, noriu paklausti ar su Danske bankas mastercard užsienietiška kortele važiuojant atostogų į Lietuvą iš Anglijos galėsiu nusiimti ,išsigryninti pinigus.Koks tai būtų bankas,bankomatas.Kur jį galėčiau rasti.Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Taip, su Danske Bank MasterCard užsienietiška kortele važiuojant į Lietuvą iš Anglijos galėsite nusiimti pinigus iš bankomatų Lietuvoje. Dauguma bankomatų Lietuvoje priima MasterCard korteles, todėl turėtumėte galėti lengvai išsigryninti pinigus.

Bankomatus rasite visuose didesniuose miestuose, prekybos centruose, oro uostuose ir kitose viešose vietose. Taip pat galite naudoti savo banko arba MasterCard mobiliosios programėlės bankomato paieškos funkciją, kad rastumėte artimiausią bankomatą.

Svarbu atkreipti dėmesį į keletą dalykų:

  • Tikrinkite savo kortelės mokesčių sąlygas, nes už tarptautinius pinigų išėmimus iš bankomato gali būti taikomi papildomi mokesčiai.
  • Prieš kelionę patikrinkite savo dienos limitus pinigų išėmimui, kad išvengtumėte nesklandumų.
  • Būkite atidūs naudodamiesi bankomatais ir saugokite savo PIN kodą.

Jei turite kokių nors abejonių ar klausimų, prieš kelionę patartina susisiekti su Danske Bank klientų aptarnavimo skyriumi. Jie suteiks jums išsamią informaciją apie tarptautinius pavedimus ir naudojimąsi kortele užsienyje.

+3Buvo naudinga
Irena

Sveiki, keičiau tik 100 svarų UK sumokėjau valiutos keitimo mokestį 1 eurą, kodėl? Dariau pervedimą iš SEB į SEB, sumokėjau 2,74 Euro. Kodėl? Turiu Jūsų pasiūlytą bankų valiutos palyginimo lentelę,visi bankai atitinka,kai nuvykstame į banką, išskyrus Danske banką KAUNE, SAVANORIŲ PR. 363, ten svarus superka didesne suma negu matome internete tuo metu, kodėl?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irena, dėkui už klausimus. Į Jūsų klausimus atsakymai gana paprasti - todėl, kad bankai yra komercinės įstaigos, kurios nori uždirbti ir už teikiamas paslaugas ima atitinkamus įkainius. Norint sutaupyti, prieš renkantis banką reikia pasidomėti, kuris siūlo pigiausius įkainius Jūsų dažniausiai atliekamoms operacijoms.

Dėl Danske bank, nuo birželio 2 d. nebeskelbiami jų kursai Bankai.lt portale dėl to, kad šio banko privatūs klientai perėjo į Swedbank (Swedbank nusipirko iš Danske bank privačių klientų verslą). Danske bank liko verslo klientų bankas.

+4Buvo naudinga
Goda

Kur būtų galima išsikeisti singapūro dolerius?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Singapūro dolerius galite išsikeisti tik negrynais pinigais šiuose bankuose: SEB, Citadele, Swedbank, Danske bank, Finasta bankas. Deja, grynais pinigais nėra galimybės keisti Singapūro dolerių.

Daugiau informacijos ir kur geriausi Singapūro dolerio kursai žiūrėkite čia:

https://www.bankai.lt/valiutos/valiutu-kursai-bankuose/sgd

+6Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų