Ar galioja 1993 metų leidimo 100 JAV dolerių banknotai?

Laba diena, šiandien telefonu kalbėjome apie turimą 1993 metų 100 usd banknotą ir tai, kad keityklose bankų aparatai pritaikyti naujo pavyzdžio banknotams. Kur galima būtų patikrinti šį banknotą?

Romas
Atsakymai
Milda Žikevičiūtė, Ekspertė
DNB bankas

Informuojame, kad banknotai, kuriuos pateikėte, DNB banke yra keičiami. Patiksliname, kad nuo 1963 m. iki 2013m. laidos metų JAV dolerių banknotai taip pat yra keičiami.

+11Buvo naudinga
Jūratė Kuklytė, Kontaktų centro vadybininkė
Šiaulių bankas

JAV dolerių banknotai, išleisti nuo 1963 metų, yra keičiami tuo atveju, jeigu yra patikrinamas jų tikrumas per specialų valiutos tikrinimo įrenginį ir gaunamas teigiamas atsakymas, jog banknotas yra nepadirbtas.

+4Buvo naudinga
Valdonė Mockevičienė, Konsultacijų centras
Danske Bank

Informuojame, kad 1993 m 100 JAV dolerių banknotus bankas keičia.

+4Buvo naudinga
Rasa Varanauskaitė, Vadybininkė
Citadele bankas

Atsakydami į Jūsų užklausą informuojame, kad Jūsų pateiktas JAV dolerio (USD) banknotas yra galiojantis ir būtų pakeistas Jums atvykus į bet kurį AB „Citadele“ banko skyrių.

+8Buvo naudinga
Konsultacijų centras
Swedbank bankas

Laba diena, šį banknotą galėsite iškeisti Swedbank padalinyje į pageidaujamą valiutą.

+4Buvo naudinga
Halina Petrulevič
EXCHANGELT

Currexprime valiutos keityklose galima patikrinti JAV dolerių banknotus nuo 1963 metų bei iškeisti į bet kokią kitą valiutą iš 42 siūlomų.

+8Buvo naudinga
Edita

Kaip galima iškeisti po100 dolerių kupiūras jos nuo laiko šiektiek papelėjusios bet nežymei viena keitykla atsisakė keist,gal kas ir mažesniu kursu keiče

Buvo naudinga
Rašyti atsakymą

Pasinaudokite patogia valiutos skaičiuokle

Norite išsikeisti dolerius, svarus, zlotus, kronas, rublius ar bet kurią kitą valiutą? Ši Bankai.lt valiutos skaičiuoklė leidžia konvertuoti valiutas ir sužinoti kiek vertos valiutos Jūsų pasirinktų valiutų atžvilgiu. Valiutos skaičiuoklė suskirstyta į tris sekcijas:

Duomenys nuolat atnaujinami, tiesiogiai bendradarbiaujant su bankais ir valiutų keityklomis, todėl duomenys visuomet yra aktualūs.

Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų