Litai į eurus

Litai į eurus. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „litai į eurus“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Milda

Laba diena, ar dar galima pakeist litus į eurus? Jei taip, kur ir kokiu kursu. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Milda, dėkui už klausimą. Taip, galite pasikeisti, kursas 1 EUR = 3,4528 LTL. Pasikeisti galite Lietuvos banko kasose Vilniuje arba Kaune.

+3Buvo naudinga
Osvaldas

Sveiki, norėjau paklausti ar dar galima keisti litus į eurus ?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Osvaldai, dėkui už klausimą. Taip galite išsikeisti neribotą laiką ir nemokamai, Lietuvos banko kasose Vilniuje ir Kaune.

+4Buvo naudinga
Liuba

Senam švarke radau litus. Ar dar galima pakeisti į eurus? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Liuba, dėkui už klausimą. Žinoma, kad galima. Tai galite padaryti nemokamai Lietuvos banko kasose Vilniuje ir Kaune, o kursas yra 3,4528 lito už vieną eurą.

+5Buvo naudinga
Almita

Laba diena, norėjau paklausti ar galima dar keist litus į eurus, koks kursas? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Almita, dėkui už klausimą. Kaip ir minėjau jau prieš tai užduotuose klausimuose - litai į eurus keičiami neribotą laiką, visuomet tuo pačiu kursu 1 EUR = 3,4528 LTL, be jokių kitokių papildomų mokesčių Lietuvos banko kasose Vilniuje ir Kaune:

+4Buvo naudinga
Helena

Laba diena. Ar dar galima pakeisti litus į eur. Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Helena, dėkui už klausimą. Taip, galite išsikeisti Lietuvos banko kasose Vilniuje ir Kaune neribotą laiką:

+3Buvo naudinga
Snieguolė

Sveiki, norėčiau paklausti ar dar keičiami litai į eurus? Ir kokiuose miestuose?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Snieguole, dėkui už klausimą. Patarčiau kreiptis į Lietuvos banko Vilniaus arba Kauno kasas. Kur be jokio mokesčio neribotą laiką išsikeisite litus į eurus. Lietuvos banko kasų adresus rasite čia.

+4Buvo naudinga
Danute Lukoseviciene

Ar dar keičiami litai į eurus?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Danute, dėkui už klausimą. Taip, keičiami ir bus keičiami neribotą laiką ir nemokamai. Apsilankykite Lietuvos banko kasose Vilniuje arba Kaune:

  • Maironio g. 25, Kaunas
  • Žirmūnų g. 151, Vilnius
+3Buvo naudinga
Irena

Laba diena, norėjau paklausti ar galima dar keist litus į eurus, koks kursas? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laba diena, Irena, dėkui už klausimą. Taip, galima keisti litus į eurus, ir juos bus galima keisti neribotą laiką. Nemokamai litus į eurus išsikeisite Lietuvos banko kasose Vilniuje ir Kaune, o kursas yra 3,4528 lito už vieną eurą.

Jeigu nepatogu atvykti į Lietuvos banko kasas, tuomet Medicinos bankas taip pat dar keis iki 2016 m. gegužės 31 d. litus, tuo pačiu kursu, tačiau ims valiutos keitimo mokestį, kuris bus nurodytas banko skyriaus kainininke.

+13Buvo naudinga
Aurimas

Taip, adresai: Totorių g. 2/8, Vilniuje Žirmūnų g. 151, Vilniuje Maironio g. 25, Kaune

+9Buvo naudinga
Lenas

Ką daryti prieš euro įvedimą su litais? Ar verta keistis iš anksto į kitą valiutą? Ar nebus taip kaip su 'vagnorkėm', kad litai taps beverčiai popieriukai?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Patariame nieko nedaryti, laikykite pinigus sąskaitose litais, nes 2015m. sausio 1d. Jūsų litai esantys banko sąskaitoje automatiškai bus pakeisti į eurus labai geru kursu 3,4528 lito = 1 euras (oficialus lito ir euro kursas). Nebus taikomas joks mokestis, tad tai tikrai geriausias variantas.

Jeigu turite grynų pinigų litais, iki 2015m. sausio 1d. įsineškite į savo banko sąskaitą ir jie bus automatiškai konvertuoti į eurus.

Jeigu turite grynų pinigų litais, bet neturite banko sąskaitos arba nenorite keisti jų, juos galėsite išsikeisti bankuose nemokamai pagal nustatytą oficialų valiutos kursą nuo euro įvedimo dienos 2015 m. sausio 1 d. iki liepos 1 dienos. Po 6 mėnesių dar pusmetį nemokamai litus į eurus keis dalis Lietuvos banko patvirtintų komercinių bankų padalinių. Grynuosius litus į eurus 60 dienų po euro įvedimo dienos galėsite iškeisti Lietuvos banko patvirtintuose „Lietuvos pašto“ skyriuose ir kredito unijose bei neribotą laiką Lietuvos banko kasose Vilniuje ir Kaune.

Tikrai nebijokite, nebus jokių problemų kaip buvo su 'vagnorkėm'. Bus viskas sklandu, nes visą reikalą prižiūri ir organizuoja Lietuvos bankas ir Europos Centrinis bankas.

+43Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų