Turkijos liros

Turkijos liros. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „turkijos liros“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Darius

Ar bėra ko vertos turkiškos liros 100000 ir 50000, kiek jos gali vertės būti eurais?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Visos Turkiškos liros, kurios buvo leistos iki 2009 metų - nebegalioja. Galioja Turkijos liros pradėtos leisti nuo 2009 metų. Beje, naujosios liros, kurios buvo leistos 2005-2009 metais jau nebeleidžiamos, bet dar bus keičiamos iki 2019 gruodžio 31 d. Manau, kad tik Turkijos centriniame banke. Pasitikrinkite kurių metų liras turite.

Jeigu norite sužinoti kokia yra turkiškų lirų vertė lyginant su euru, pasinaudokite Turkijos liros į eurus skaičiuokle.

+5Buvo naudinga
Galina

Laba diena, esam Turkijoje ir pritrūko grynųjų pinigų, patarkit prašau kaip geriau išgryninti pinigus iš bankomato: paimti liras ar eurus? O gal geriau paimti eurus ir paskui pakeisti į liras? Ir gal yra skirtumas iš kokio bankomato išgryninti pinigus? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Galina, dėkui už klausimą. Mokesčiai priklausys nuo banko, kuriame turite kortelę, o taip pat būna, kad bankomatai ima papildomus mokesčius. Kurie tai bankomatai Turkijoje negaliu pasakyti. O grynuosius imkite ir atsiskaitinėkite kortele liromis, taip bus geresnis kursas.

+3Buvo naudinga
Irena

Kur superka 2002 metų Turkijos liras?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irena, dėkui už klausimą. Deja, šių metų liros jau nebegalioja ir nėra keičiamos.

+3Buvo naudinga
Sandra

Laba diena, ketinu vykti į Turkiją ir noriu išsikeisti eurus į liras. Ilgai nesvarstant norėčiau pasiteirauti, kaip labiau apsimoka: keistis grynuosius pinigus dar Letuvoje ar vežtis eurus ir vietoje, jau Turkijoje, išsikeisti valiutą į liras? Dėkoju už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Esant dabartinei situacijai su Turkijos liros kurso kritimu, tikrai nežinau. Manau, kad vežtis dolerius ir eurus būtų protingiau nei keistis į liras.

+3Buvo naudinga
Bronė

Kuriame banke galima gauti Turkijos lyru ir koks kursas? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Brone, dėkui už klausimą. Turkijos liras galite išsikeisti Currexprime (ExchangeLT) arba Top Exchange valiutų keityklose, o taip pat Medicinos banke. Geriausias Turkijos lirų valiutos kursas.

+4Buvo naudinga
Vytenis

Ar galima senas liras pakeisti Turkijos centriniame banke?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vyteni, dėkui už klausimą. Priklauso nuo to, kokio senumo liras turite. Jeigu nuo 2005 metų, tuomet dar galite iki 2020 metų išsikeisti, bet jeigu senesnes, tuomet ne. Daugiau informacijos rasite Turkijos centrinio banko puslapyje čia.

+3Buvo naudinga
Neringa

Laba diena, norėjau paklausti ar dar galima kur nors iškeisti Turkijos lirą. Metalinė moneta 5000?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Neringa, dėkui už klausimą. Metalinių Turkijos lirų monetų, ypač tokių senų Lietuvoje veikiantys bankai nekeičia. Jeigu tokia suma yra monetoje, tuomet čia yra iki 2009 metų leidžiamas pinigas, kuris nebegalioja. Nebent dar Turkijos centriniame banke išsikeisite, bet jo vertė nebus didelė. Nebent čia kokia kolekcinė moneta :) Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Airidas

Žodžiu, savo namuose tvarkydamas radau milijona lirų biški apdriskę matosi, kad senas, ar keičia dar tokias kupiūras ir kokia jų vertė šiuo metu būtu?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Airidai, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo turkiškų lirų metų, tačiau manau, kad nebegalioja. Visos Turkiškos liros, kurios buvo leistos iki 2009 metų - nebegalioja. Galioja Turkijos liros pradėtos leisti nuo 2009 metų. Beje, naujosios liros, kurios buvo leistos 2005-2009 metais jau nebeleidžiamos, bet dar bus keičiamos iki 2019 gruodžio 31 d. Manau, kad tik Turkijos centriniame banke.

+3Buvo naudinga
Aistė

Sveiki, šiuo metu grįžusi iš Turkijos turiu nemažai pinigų liromis, tačiau liros kursas dabar žemas, ką patartumėte daryti keistis liras į eurus ar vis dėl to palaukti, kol kursas pagerės? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aiste, dėkui už klausimą. Turkijos valiuta išgyvena sunkius laikus dėl teroro ir nestabilios politikos bangos. Kaip bus artimiausioje ateityje - sunku pasakyti, niekas nežino, todėl ir prognozuoti sunku.

+3Buvo naudinga
Anatolijus

Laba diena, kokia yra vertė Turkijos liros 250000 kupiūros?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Anatolijau, dėkui už klausimą. Šiuo metu 250 tūkst. Turkijos lirų būtų verta apie 69 916 eurų. Detaliau apskaičiuoti galite čia: Turkijos liros valiutos skaičiuoklė.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų