Bitcoin kaina vakar buvo pasiekusi $7800, vėliau per akimirką nukrito iki $6700. Kodėl?

2017-11-09
Bitcoin

Pastarosiomis dienomis kriptovaliutų pasaulyje viskas sukasi tik apie Bitcoin. Bendruomenė buvo nusprendusi vėl atskirti Bitcoin ir sukurti tobulesnę jo versiją Segwit2X. Atsiskyrimas turėjo įvykti lapkričio 16 d., o visi kas iki tos datos turėjo Bitcoinų, gautų tokią pačią sumą Segwit2X kriptovaliutos.

Taigi, vakar popiet buvo paskelbta, kad yra atšaukiamas Segwit2x valiutos atsiskyrimas. Kas įvyko? (Skaitykite, kas turėjo įvykti) Prieš paskelbiant šią naujieną, buvo daug pozityvo Bitcoino atžvilgiu ir visi ruošėsi susipirkti Bitcoinų, kad lapkričio 16 d. gautų ir vėl nemokamai naujos valiutos. Segwit2x valiutos jau buvo galima nusipirkti ateities sandoriais ir jos vertė buvo netoli $2000. Visi masiškai pirko Bitcoinus, tikėjosi palaikyti iki lapkričio 16 d. ir nemokamai susižerti atitinkamą pinigų sumą, priklausomai nuo to kiek Bitcoinų turėjo.

Planas neišdegė. Atšauktas susitarimas sukėlė paniką ir nežinią kriptovaliutų biržose. Visi kas pirko Bitcoinus dėl to, kad gautų nemokamų - puolė pardavinėti, o tai nuvedė iki drąstiško valandinio kritimo. Bitcoin vertė nukrito nuo $7800 iki $6700 (vienoje lietuvių populiariausių biržų), tačiau kritimas buvo momentinis, truko tol, kol visi išsigandėliai ir short bei long prekybininkai išsipardavė, o tuomet ir kaina atsistatė iki ±$7200.

Bitcoin kritimas

Segwit2x valiutai ir šiam fork'ui labai priešinosi įtakingiausi kriptovaliutų, Bitcoin bendruomenės žmonės: Nick Szabo, Charlie Lee, Jameson Lopp, netgi Roger Ver. Tai turėjo didelės įtakos, kad šis Bitcoin fork'as neįvyktų.

Viskas skamba taip neįtikėtinai, nes per keletą valandų situacija kriptovaliutų biržose gali apsiversti aukštyn kojom. Didžiausią įtaką žmonių nuomonei sudaryti turi sekamų kripto asmenybių Twitter paskyros. Viena įtakingo kripto bendruomenės vieša žinutė gali pakelti arba nuleisti valiutos kainą drąstiškai.

Šiuo metu Bitcoin kaina yra apie $7300. Techninė analizė rodo, kad reikalinga Bitcoin korekcija, tačiau ta laukta korekcija jau įvyko todėl nebeatrodo, kad kas nors kliudytų Bitcoin ir toliau kilti. Tačiau taip turbūt nebūna ir atsiras kažkokių naujienų, kurios padarys taip, kaip sako techninės analizės grafikai.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų