EUR/USD kursas vakar keliavo iki 1,0856 ir vėl žemyn

2016-03-03
JAV dolerio kursas kovo 2 d.
Kovo 2 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Euro vertė kaip jau įprasta ir vakar krito prieš JAV dolerį. Kuomet ECB fiksavo euro ir JAV dolerio kursą, jis buvo ties 1,0856. Šiandien ryte euras laikosi panašiame lygyje kaip ir vakar, o valiutų kursas šiuo metu yra ties 1,0865 (11:53 val.).

Investuotojų dėmesį vakar patraukė ir JAV makroekonominė informacija. Nepriklausomos tyrimų agentūros „ADP Inc.“ vertinimu, vasarį JAV sukurta 214 tūkst. naujų darbo vietų – taigi 11 proc. daugiau negu sausio mėnesį ir 13 proc. daugiau, negu buvo prognozuota. Vakar paskelbta Federalinės rezervų sistemos (FED) rengiama ataskaita apie ūkio būklę (angl. Beige Book) parodė, kad ekonomikos plėtra didžiojoje dalyje vertinamų regionų toliau vyko vidutiniu tempu. Konstatuota ir tai, kad, vertinant apskritai, darbo užmokestis padidėjo, o kai kuriuose regionuose (pavyzdžiui, Sent Luise) – smarkiai. Stebėdami pastaruoju metu lūkesčius pralenkiančią JAV ekonominę informaciją, rinkos dalyviai pradėjo drąsiau vertinti ir tolesnio pinigų politikos normalizavimo galimybę. Tikimybė, kad FED priims sprendimą kelti palūkanų normą (iki 0,75 proc.) jau rugsėjo mėnesį vyksiančiame posėdyje, antradienį perkopė ir laikosi aukščiau 50 proc. ribos.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt valiutų kursų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų