Euras euforijoj, vakar fiksuotas 1,1230 euro kursas prieš JAV dolerį, o šiandien šoko net iki 1,1377 ribos

2015-05-07
Gegužės 6 d. JAV dolerio ir euro valiutų kursas
Gegužės 6 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Trečiadienis (gegužės 6 d.) euro kursui buvo ir vėl sėkmingas, fiksuotas 1,1230 euro kursas prieš JAV dolerį, o dienos pabaigoje šoko net iki 1,1367 ribos. Šiandien ryte euro euforija tęsiasi, o valiutų kursas šiuo metu yra pakilęs net iki 1,1377.

Paskelbti blogesni JAV privataus sektoriaus darbo rinkos rodikliai ir toliau blaško investuotojų spekuliacijas dėl taip laukiamo JAV FED‘o bazinių palūkanų normų padidinimo. Jeigu sulauktume greitesnio ir stabilesnio susitarimo tarp Graikijos ir jos kreditorių, tikėtina tai sustiprintų dar labiau eurą prieš kitas pagrindines valiutas, o JAV doleriui reikėtų laukti bazinių palūkanų normų padidinimo, kad EUR/USD vėl artėtų prie pariteto. Jeigu pasitvirtins, kad savaitinis JAV bedarbių paraiškų skaičius augs labiau nei tikėtasi, tai galime sulaukti dar didesnio JAV dolerio silpnėjimo prieš eurą.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų