Euras įgavo kritimo pagreitį: vakar euro kursą ECB fiksavo ties 1,1168 lygiu

2015-03-04
Kovo 3 d. EUR/USD valiutų poros grafikas
Kovo 3 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Euro kursas prieš JAV dolerį vakar parodė dar didesnius silpnėjimo ženklus, o kai ECB fiksavo EUR/USD kursą jis buvo ties 1,1168 lygiu. Dienos pabaigoje euro kursas išsilaikė panašiame lygyje. Šiandien ryte euro kursas prieš JAV dolerį išlieka panašiose pozicijose ir laikosi ties 1,1170 riba.

Šiandien galime tikėtis aktyvesnės prekybos pastarąja valiutų pora, kai bus skelbiamas privataus sektoriaus dirbančiųjų gyventojų pokytis. Remiantis prognozėmis, šis rodiklis vasario mėnesį turėtų pakilti nuo 213 tūkst. iki 219 tūskt. ir tai turėtų paskatinti pažvelgti į šalies ekonomiką iš teigiamos perspektyvos. Taip pat investuotojai lauks ketvirtadienio, kuomet paaiškės kokių veiksmų imsis ECB dėl bazinių palūkanų normų bei euro zonos ekonomikos skatinimo politikos.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų