Euras neregėtose žemumose prieš JAV dolerį

2015-01-26
Sausio 23 d. EUR/USD grafikas
Sausio 23 d. EUR/USD kurso grafikas - Euro šuolis žemyn (Bankai.lt grafikas)

Paskutinę savaitės dieną prekyba EUR/USD valiutų pora vyko įtemptai. Euras silpnėjo prieš JAV dolerį pasiekiant žemiausią dienos lygį ties 1,1114 (-2,36 proc.). Kiek vėliau kursas atšoko nuo dugno ir apsistojo ties 1,1255 riba (-1,12 proc.). Tikėtina investuotojai stengėsi apsidrausti, kad sekmadienį būsimuose Graikijos parlamento rinkimuose pasitvirtins scenarijus, kad parlamento rinkimus laimės dauguma, kuri pasisako už išlaidas. Išankstiniais duomenis šis scenarijus ir pasitvirtino.

Taigi, šiandien eurą prieš JAV dolerį slėgs ECB planai skatinti euro zonos ekonomiką bei rizika, kad Graikija nevykdys finansinių įsipareigojimų, kurie tikėtina sukels pavojų ne tik šalies stabilumui, bet ir kitoms euro zonos finansinėms institucijoms. Šiuo metu EUR/USD valiutų kursas yra žemesniame lygyje nei penktadienio vakare ir laikosi ties 1,1215 (-0,32 proc.).

Parengta pagal Swedbank rytinę finansų rinkų apžvalgą

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų