Euras nustojo siplnėti prieš JAV dolerį ir šiek tiek atsitiesė, vakar fiksuotas 1,0896 valiutų poros kursas

2015-05-29
Gegužės 28 d. JAV dolerio ir euro valiutų kursas
Gegužės 28 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Ketvirtadienis (gegužės 28 d.) atnešė eurui gerų naujienų ir pagaliau euro kursas išsikapstė iš savaitės laiko kritimo. Kuomet vakar ECB skelbė euro ir JAV dolerio valiutų poros kursą, jis buvo fiksuotas prie 1,0896 ribos, o vakare dar pakilo iki 1,0959 ribos. Šiandien ryte euro vertė stabilizavosi, o valiutų kursas šiuo metu yra ties 1,0950.

Vakar oficialus FED‘o atstovas užsiminė, kad palankiai vertina JAV ekonomikos perspektyvas ir tikisi, kad bazinė palūkanų norma šalyje bus padidinta jau šiais metais. Tuo tarpu JAV investuotojai šiame pasisakyme neįžvelgė optimizmo, matant blogesnius šalies darbo rinkos rodiklius.

Šiandien didesnių svyravimų galime sulaukti skelbiant JAV ekonomikos rodiklius. Jeigu pasitvirtins, kad jie yra blogesni, tai pagrindinių valiutų poroje euro vertė turėtų padidinti pranašumą.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų