Euras pakilo iki 1,1328 ribos ir bent trumpam apramino euro skeptikus

2015-02-25
Vasario 24 d. EUR/USD valiutų poros grafikas
Vasario 24 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar, euro vertė prieš JAV dolerį pakilo iki 1,1328 ir šiek tiek apramino euro skeptikus, bent trumpam išsilaikant šiame lygyje. Šiandien ryte euras dar šiek tiek sustiprėjo, kai Graikijos kreditoriai patvirtino tolimesnę šalies skatinimo programą.

Antradienį paaiškėjo, kad metinis euro zonos infliacijos lygis išliko nepakitęs ties -0,6 proc. Tačiau mėnesinis infliacijos lygis siunčia neigiamą signalą, pastarajam patvirtinus prognozes ir sumažėjus nuo -0,1 proc. iki -1,6 proc. Tai tik parodo, kad ECB pradėta ekonomikos skatinimo programa yra tikrai reikalinga, nes infliacijos lygis yra dar toli iki ECB siektino lygio. Šiandien toliau tęsis JAV FED‘o posėdis, kurio metu bus aptarinėjamos šalies ekonomikos aktualijos. Vakar šio posėdžio metu buvo užsiminta, kad šalies bazinė palūkanų norma kurį laiką išliks nekeičiama, todėl šiandien investuotojai lauks detalesnės informacijos.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų