Euras prieš JAV dolerį ir toliau grimzta į duobę, vakar valiutų porų kursas fiksuotas ties 1,1227 lygiu

2015-03-03
Kovo 2 d. EUR/USD valiutų poros grafikas
Kovo 2 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar, euro kursas prieš JAV dolerį dar daugiau nukrito ir kai ECB fiksavo EUR/USD kursą, jis apsistojo ties 1,1227 lygiu. Dienos pabaigoje euras dar labiau nukrito iki 1,1178. Šiandien ryte euro kursas prieš JAV dolerį išlieka panašiose pozicijose ir laikosi ties 1,1190 riba.

Išaugusios JAV asmeninio vartojimo išlaidų apimtys, davė postūmį JAV doleriui prieš eurą, bendram valiutų EUR/USD kursui susitraukiant -0,15 proc.. Investuotai tikisi, kad JAV augantis vartojimas gali paskatinti infliacijos stiebimąsi, o tai tikėtina atrištų rankas FED‘ui dėl bazinių palūkanų normų greitesnio pakėlimo. Taip pat vakar dieną buvo paskelbta, kad euro zonos metinė infliacijos norma pasiekė -0,3 proc. lygį nuo prieš tai buvusio -0,6 proc. 

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų