Euras vakar nebekrito, o sustiprėjo prieš JAV dolerį, EUR/USD kursas fiksuotas ties 1,0901

2016-03-04
JAV dolerio kursas kovo 3 d.
Kovo 3 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Euro vertė po ilgo kritimo prieš JAV dolerį vakar šiek tiek atsitiesė. Kuomet ECB fiksavo euro ir JAV dolerio kursą, jis buvo ties 1,0901. Šiandien ryte euras ir toliau kyla, o valiutų kursas šiuo metu yra ties 1,0984 (13:00 val.).

Pagrindiniai JAV akcijų indeksai ketvirtadienį dar pasistiebė. Prekybos sesija ir vėl buvo sėkmingiausia energetikos sektoriuje veikiančių bendrovių akcijoms. Naftos kaina vakar laikėsi stabiliai, o šįryt nežymiai kyla. Šiandien investuotojų dėmesio centre – nauja JAV darbo rinkos informacija. Prognozuojama, kad vasarį JAV sukurta 195 tūkst. naujų darbo vietų, t.y. 29 proc. daugiau negu pirmąjį metų mėnesį. Nedarbo lygis, manoma, išliko 4,9 proc., o vidutinio valandos darbo užmokesčio augimas sulėtėjo iki 0,2 proc. (+2,5 proc., palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai).

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt valiutų kursų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų