Euras vakar prieš JAV dolerį nukrito iki 1,1372 lygio, o šiandien ryte pakilo iki 1,1415 ribos

2015-02-19
Vasario 18 d. EUR/USD valiutų poros grafikas
Vasario 18 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar (vasario 18 d.) euro vertė prieš JAV dolerį truputį pasikoregavo žemyn iki 1,1372 lygio kuomet ECB skelbė oficialų EUR/USD kursą. Šiandien euras atsitiesė iki 1,1415 ribos prieš JAV dolerį. Ir toliau laukiama kaip išsispręs Graikijos finansinio stabilumo užtikrinimas, nes tai gali įtakoti euro zonos stabilumą.

Vakar paskelbta JAV Federalinio rezervų banko (FED) posėdžio, vykusio sausio pabaigoje, ataskaita patvirtino, kad daugelis atvirosios rinkos komiteto narių dabar galiojančią bazinę palūkanų normą (0,25 proc.) norėtų išlaikyti „ilgesnį laiką“. Pabrėžta, kad sprendimas pradėti normalizuoti pinigų politiką sietinas ne su konkrečiu terminu, o su ekonomine informacija – pirmiausia patvirtinančia tolesnį darbo rinkos sąlygų gerėjimą. Sausio mėnesio posėdyje pirmą kartą plačiau diskutuota apie pasaulio mastu vykstančių pokyčių poveikį JAV ekonomikos plėtrai. Tarp tokių paminėtas stipraus ir, kai kurių narių nuomone, toliau stiprėsiančio JAV dolerio ribojantis poveikis šalies eksportui, per pasaulį sklindančios defliacinės tendencijos, išaugusi geopolitinė įtampa (Viduriniuosiuose rytuose ir Ukrainoje) bei finansinis neapibrėžtumas dėl situacijos Graikijoje.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų