Euras vakar stiprėjo prieš JAV dolerį iki 1,0888

2016-01-28
JAV dolerio kursas sausio 27 d.
Sausio 27 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar euro vertė prieš JAV dolerį stiprėjo. Kuomet ECB fiksavo euro ir JAV dolerio valiutų poros kursą, jis buvo ties 1,0888, o dienos pabaigoje sustiprėjo ir iki 1,09. Šiandien ryte euro vertė dar kyla, o valiutų kursas (11:51 val.) yra ties 1,0913.

JAV Federalinės rezervų sistemos (angl. FED) atvirosios rinkos komitetas vakar, kaip ir buvo tikėtasi, paliko galioti 0,25-0,50 proc. siekiančią bazinę palūkanų normą. Posėdį lydinčiame pranešime apibendrinta, kad sąlygos šalies darbo rinkoje toliau gerėjo, nors ūkio plėtra praėjusiais metais ir sulėtėjo. FED vertinimu, infliacija artimiausiu metu išliks žema, bet vidutiniu laikotarpiu, išnykus laikinam energetinių išteklių ir importuojamų prekių kainų sumažėjimo poveikiui ir toliau stiprėjant darbo rinkai, kilstelės iki tikslinio 2 proc. lygio.

Sekantis susirinkimas vyks kovo mėnesį, o tikimybė, kad bazinė palūkanų norma šį mėnesį bus padidinta krito nuo 21 proc. iki 18 proc. Šiuo metu FED‘as mato stiprius šalies darbo rinkos rodiklius ir nurodo, kad šalies ekonomika rodo nežymų, tačiau stabilų augimą.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt valiutų kursų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų