Euro ir JAV dolerio valiutų kursas vakar fiksuotas ties 1,1305 riba

2015-05-08
Dolerio valiutos kursas
Ketvirtadienį (gegužės 7 d.) euro ir JAV dolerio kursas fiksuotas ties 1,1305 riba (nuotr. Bankai.lt)

Vakar, ketvirtadienį (gegužės 7 d.) euro ir JAV dolerio valiutų kursas buvo pakilęs net iki 1,1381, tačiau vėliau kuomet jį paskelbė ECB jis buvo fiksuotas ties 1,1305 riba. Baigiantis dienai euro kursas po truputį pradėjo silpnėti ir dienos pabaigoje nukrito iki 1,1260 ribos.

Šiandien ryte euro kursas ir toliau ridenasi žemyn ir sukiojasi ties 1,1212 riba. Tai įprasta kurso korekcija po tokio staigaus kilimo. Kaip ir pastebime euro ir JAV dolerio kursas juda kaip per linksmuosius kalnelius, tai aukštyn, tai žemyn, tad įdomu kur pasuks šių valiutų kursas toliau.

Daugiau negu 100 dienų trunkančiose Graikijos ir tarptautinių kreditorių derybose susitarimo iki šiol nepasiekta.

Graikijos finansų ministras Janis Varufakis (Yanis Varoufakis) patikino, kad šalies vyriausybė nepraras ryžto siekti kompromiso „iki pat pabaigos“. Jau pirmadienį, gegužės 11 dieną, į posėdį renkasi euro zonos šalių finansų ministrai. Europos centrinis bankas patvirtino, jog skubios finansinės paramos (angl. ELA) Graikijos bankams sąlygų sugriežtinimas gali būti svarstomas, jei artėjančiame Euro grupės susirinkime nebus pasiekta aiškaus progreso. Tačiau Graikijos finansų ministras mano, kad visoms suinteresuotosioms šalims priimtino susitarimo teks palaukti dar porą savaičių.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų