Euro kursas nebekrenta prieš JAV dolerį, o vakar matėsi ir atsigavimo ženklai

2015-11-13
JAV dolerio kursas lapkričio 12 d.
Lapkričio 12 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar euro vertė prieš JAV dolerį toliau rodė stabilizavimosi ženklus ir šiek tiek kilo. Kuomet ECB skelbė euro ir JAV dolerio kursą, jis buvo ties 1,0726. Šiandien ryte euro vertė laikosi panašiame lygyje, o valiutų kursas šiuo metu dabar yra ties 1,0755 riba.

Nors vakar sulaukėme FED‘o nario pasisakymų apie bazinės palūkanų normos didinimą gruodžio mėnesį, tačiau tai nesustiprino JAV dolerio prieš eurą. Šiam efektui didesnę įtaką galėjo duoti ECB prezidento užuominos apie didesnį poreikį ekonomikos skatinimui, nes esama euro zonos ekonomikos situacija šiuo metu nėra priimtina. Taigi šiandien paaiškės kaip pasikeis euro zonos BVP, o tai bus indikatorius, kokiame kelyje šią dieną yra ekonomika. Pirmadienį bus skelbiamas regiono metinis infliacijos lygis, kuris prognozuojama išsilaikys be pokyčio ties 0,0 proc. riba.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų