Euro kursas praėjusią savaitę buvo stiprus ir pagaliau pasiekė 1,1215 ribą

2015-05-04
Balandžio 30 d. JAV dolerio ir euro valiutų kursas
Balandžio 30 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Paskutinė praėjusios savaitės darbo diena Lietuvoje buvo ketvirtadienis (balandžio 30 d.), tuomet euro ir JAV dolerio valiutų kursas buvo fiksuotas ties 1,1215 riba, vėliau tą dieną kursas šiek tiek pakrito. Šiandien populiariausios valiutų poros kursas šiek tiek yra pakritęs ir sukiojasi prie 1,1130 ribos.

Šį trečiadienį (gegužės 6 d.) numatoma paskelbti Graikijos darbo rinkos rodiklius. Prognozės rodo, kad padėtis yra nepavydėtinoje situacijoje ir nedarbo lygis vasario mėnesio duomenis gali siekti net 25,6 proc. Šie duomenys dar labiau gniauš Graikijos ministrą pirmininką imtis reformų, siekiant gauti iš kreditorių finansinę paramą. Priešingu atveju šalis nepajėgs vykdyti trumpalaikių įsipareigojimų, signalizuojant apie dar didesnį nedarbą šalyje. Taigi didesnės spekuliacijos, kad Graikija susitars su kreditoriais tikėtina tik dar padidins ateityje euro vertę prieš JAV dolerį.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų