Euro kursas prieš JAV dolerį atsigavo ir toliau stiprėja

2015-02-05
Vasario 4 d. EUR/USD kurso kitimo grafikas
Vasario 4 d. EUR/USD valiutų kursas (nuotr. Bankai.lt)

Euras ir toliau sėkmingai atsistato į savo įprastas pozicijas ir jau savaitę laiko po truputį kyla ir stiprėja prieš JAV dolerį. Vakar dienos kursas apsistojo ties 1,1446 riba.

Euras kol kas sėkmingai atlaikė kairiųjų radikalų partijos pergalės Graikijos parlamento rinkimuose paruoštą egzaminą.

EUR/USD kursas pastarosiomis dienomis užtikrintai laikosi aukščiau 1,13 JAV dolerio už eurą ribos. Kiek prastesni negu tikėtasi JAV ekonominiai rodikliai ir netylančios kalbos, kad stiprus JAV doleris daro neigiamą įtaką eksportuojančių šalies bendrovių pajamoms, kiek pristabdė dolerio brangimą. Tačiau tai, kad Europos centrinio banko keliu eina ir kiti pasaulio centriniai bankai (praėjusią savaitę skatinamąją pinigų politikos poziciją sustiprino Kanados, Šveicarijos, Danijos, Indijos centriniai bankai), o pinigų politika JAV juda priešinga kryptimi, tik didina dolerio patrauklumą kitų pagrindinių valiutų atžvilgiu.

Stebėkite EUR/USD valiutų poros kurso kitimo grafiką čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų