Euro kursas prieš JAV dolerį ir vėl smuko žemyn, valiutų kursas fiksuotas ties 1,0926

2015-05-27
Gegužės 27 d. JAV dolerio ir euro valiutų kursas
Gegužės 27 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Antradienis (gegužės 26 d.) eurui ir vėl buvo nuostolingas. Euro kursas prieš JAV dolerį susitraukė iki 1,0926. Šiandien euro vertė dar šiek tiek nusmuko, o valiutų kursas šiuo metu yra ties 1,0914.

Antradienį paskelbta JAV makroekonominė informacija sustiprino lūkesčius, kad praėjusią savaitę Federalinės rezervų sistemos (FED) vadovės Dženet Jelen (Janet Yellen) aptartas scenarijus dėl pinigų politikos griežtinimo metų antroje pusėje vis dėlto gali išsipildyti. Vakar paaiškėjo, kad naujų būstų balandį, palyginti su kovu, parduota 6,8 proc. daugiau – 517 tūkst. (tikėtasi 508 tūkst.).

Gegužę ne smuktelėjo, kaip laukta, o pastebimai ūgtelėjo analitikų grupės „Conference Board“ apskaičiuojamas vartotojų pasitikėjimo rodiklis (95,4 punkto, palyginti su 94,3 balandį). Nors „Markit Economics“ apskaičiuojamas paslaugų sektoriaus pasitikėjimo rodiklis gegužę smuktelėjo iki 56,4 punkto, o ilgalaikio vartojimo prekių užsakymai, kovą augę 5,1 proc., balandį susitraukė 0,5 proc., svarbu tai, kad abu rodikliai atitiko rinkos analitikų prognozes. Geros makroekonominės naujienos lemia JAV dolerio stiprėjimą prieš eurą.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų