Euro kursas prieš JAV dolerį vakar sustiprėjo ir buvo fiksuotas ties 1,0677 riba. Eurui kyla grėsmė dėl Graikijos veiksmų

2015-03-20
Kovo 19 d. EUR/USD valiutų poros grafikas
Kovo 19 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Ketvirtadienį (kovo 19 d.) euro kursas prieš JAV dolerį išliko stabilioje padėtyje. Euro vertė, kuomet vakar ECB fiksavo euro ir JAV dolerio valiutų kursą,  šiek tiek pakilo ir buvo fiksuota ties 1,0677 riba. Šiandien ryte euro kursas išlieka 1,0670 zonoje.

Ketvirtadienį buvo skelbiami JAV darbo rinkos rodikliai, tačiau jie didesnių pokyčių neparodė, todėl į EUR/USD prekybą didesnių impulsų neatsiuntė. Pagrindinis užsienio valiutų investuotojų dėmesys šiuo metu gali būti nukreiptas į Graikijos ir euro zonos atstovų dialogus, nes auga rizika, kad Graikija gali stengtis įvairiai laviruoti, nenorint prisiimti griežtesnių priemonių, kurios padėtų sustiprinti vidinį biudžetą bei užsitikrinti tolimesnį kreditorių palaikymą. Tuo tarpu jeigu pasitvirtintų blogasis scenarijus, tai Graikija nesugebėtų pradžiai vykdyti trumpalaikių įsipareigojimų bei kiltų grėsmė, kad šalis trauktųsi iš vieningos valiutos – euro – zonos.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų