Euro kurso kryptis šiuo metu priklausys tik nuo Graikijos, vakar fiksuotas 1,1239 kursas prieš JAV dolerį

2015-05-13
Gegužės 12 d. JAV dolerio valiutos kursas
Gegužės 12 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Antradienį (gegužės 12 d.) euro ir JAV dolerio kursui įtakos turėjo teigiamas Graikijos požiūris į skolos mokėjimus. Euro kursas pakilo iki 1,1239. Šiandien ryte euras dar truputį sustiprėjo, o valiutų kursas šiuo metu yra fiksuojamas ties 1,1241 riba.

Svarbesnių makroekonominių naujienų vakar skelbiama nebuvo, todėl investuotojai pagrinde dėmesį išlaikė ties Graikijos finansinės situacijos sprendimu. Euro zonos bloko pareigūnai vakar užsiminė, kad dės visas pastangas, kad Graikijai būtų lengviau ir netgi teiks paramą, jeigu šalis priartės prie bankroto ribos. Tuo tarpu Graikijos ministras pirmininkas komentuodamas šį pasakymą teigė, kad šalis nesvarsto palikti bendros valiutos bloko ir jai šios nenumatytos paramos neprireiks. Pastaroji informacija suteikė eurui pranašumo prieš JAV dolerį.

Šiandien Vokietijoje buvo paskelbta, kad metinis infliacijos lygis pakilo nuo 0,4 proc. iki 0,5 proc. Tai žinoma geras ženklas eurui, matant, kad bendras euro zonos ekonomikos skatinimas duoda apčiuopiamus rezultatus. Toliau šią dieną investuotojų dėmesio centre euro zonos BVP ir JAV mažmeninės prekybos apimtys.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų