Euro nežinomybės nuotaikos ir toliau tęsiasi - valiutos kursas svyruoja

2015-01-29
Sausio 28 d. EUR/USD kurso grafikas
Sausio 28 d. EUR/USD valiutos kursas (Bankai.lt grafikas)

Trečiadienio vakare paaiškėjo, kad FED‘as nesiryžo pakelti bazinę palūkanų normą ir išlaikė ties 0,25 proc. riba. Tik paaiškėjus šiai informacijai euras prieš JAV dolerį nežymiai sustiprėjo, EUR/USD kursui išsilaikant ties 1,1344 lygiu. Nors JAV darbo rinkos rodikliai atrodo stabilesni, tačiau sprendimą dėl bazinių palūkanų normų pakėlimo slopina ženklai apie lėtėjančią pasaulinę ekonomiką bei krentančią infliaciją, kuriai įtakos turi aktyviai nukritusi pasaulinė naftos kaina.

Šiandien ryte EUR/USD valiutų kursas krenta 0,58 proc. (1,1280), silpnėjant euro vertei prieš JAV dolerį. Tikėtina šiuo metu pagrindinis investuotojų dėmesys bus nukreiptas į naująjį Graikijos parlamentą ir jo priimamus sprendimus.

Parengta pagal Swedbank rytinę finansų rinkų apžvalgą

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų