Euro vertė atsigavo po nokdauno, o gerėjant situacijai su Graikija euras ir toliau stiprėja

2015-07-10
JAV dolerio kursas Liepos 9 d.
Liepos 9 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar euro vertė ieškojo krypties, tai stiprėjo tai silpnėjo. Vakar, kuomet ECB fiksavo euro ir JAV dolerio kursą, jis buvo ties 1,1054, o diena baigėsi euro kursui nukritus iki 1,1036. Šiandien ryte euro vertė šoko į viršų, o valiutų kursas šiuo metu yra ties 1,1161 riba.

Vakar dieną JAV savaitinis bedarbių paraiškų skaičius pralenkdamas prognozes (275 tūkst.) kilo nuo 282 tūkst. iki 297 tūkst. Ši neigiama statistika panašu, kad atsiliepė šiandien rytą, kai euro vertė pradėjo stiprėti prieš JAV dolerį. Tikėtina, kad šiandien investuotojai atidžiau stebės, kaip Graikijos parlamentas tvirtins šalies pateiktą reformų planą kreditoriams ir ar duos jam žalią šviesą. O tai taip pat sustiprins euro valiutą prieš JAV dolerį.

Euro ir JAV dolerio valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų