Euro vertė prieš JAV dolerį vakar nusilpo iki 1,0863, tačiau dienos pabaigoje reikalai pagerėjo

2015-05-28
Gegužės 27 d. JAV dolerio ir euro valiutų kursas
Gegužės 27 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar, trečiadienį (gegužės 27 d.) euras dar krito žemyn, tačiau į dienos pabaigą nustojo kristi. Euro kursas prieš JAV dolerį vakar fiksuotas prie 1,0863, vėliau vakare atsitiesė iki 1,0901. Šiandien ryte euro vertė atšoko, o valiutų kursas šiuo metu yra ties 1,0946.

Šios savaitės pradžioje FED‘o užuominos dėl bazinių palūkanų didinimo šiais metais suteikė JAV doleriui augimo inerciją prieš eurą. Tuo tarpu vakar šis stiprėjimas buvo pristabdytas. Bendrai nuo praeitos savaitės pradžios iki vakar dienos JAV doleris sustiprėjo prieš eurą daugiau nei 5,05 proc. Tai puikiai pabrėžia, kad investuotojai susikoncentravę į artėjančius FED‘o monetarinės politikos pokyčius, o jiems įvykus tikėtina rinkos dar labiau reaguos, JAV dolerio vertei stiprėjant prieš kitas pagrindines valiutas.

Taigi jeigu šiandien už Atlanto pasitvirtintų palankesni darbo rinkos rodikliai, tai galime sulaukti EUR/USD valiutų kurso mažėjimo, tačiau taip pat galime sulaukti pasipriešinimo, bet kuriuo metu išgirdus apie palankesnę įvykių eigą dėl Graikijos.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų