Euro vertė vakar atšoko iki 1,1134, o vėliau pasistiebė iki 1,1270 ribos

2015-06-04
Birželio 3 d. JAV dolerio valiutos kursas
Birželio 3 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Trečiadienio (birželio 3 d.) teigiamos naujienos, eurą pakilėjo prieš JAV dolerį. Vakar buvo fiksuotas 1,1134 valiutų poros kursas, o į dienos pabaigą valiutų poros kursas pašoko iki 1,1270 ribos. Šiandien ryte euro vertė išsilaiko panašiame lygyje, o valiutų kursas šiuo metu yra ties 1,1245.

Antrą dieną iš eilės euras stiprėjo prieš JAV dolerį. Trečiadienį ECB prezidentas pasisakė, kad banko pozicija išlieka nepakitusi dėl kiekybinio ekonomikos skatinimo, o bazinės palūkanų normos lieka žemumose. Jeigu šiandien bus paskelbtas mažesnis JAV bedarbių paraiškų skaičius, tai galime tikėtis stiprėjančio JAV dolerio prieš eurą. Tačiau proveržis dėl Graikijos taip pat sumažintų įtampą finansų rinkose, suteikiant jėgos eurui prieš kitas valiutas.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų