Euro vertė vakar prieš JAV dolerį krito skaudžiai nuo 1,0898 iki 1,0746

2016-01-06
JAV dolerio kursas sausio 5 d.
Sausio 5 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar euro vertė krito skaudžiai prieš JAV dolerį. Kuomet ECB fiksavo euro ir JAV dolerio valiutų poros kursą, jis buvo ties 1,0746 riba, nors buvo pasiekęs ir 1,0710 ribą. Šiandien ryte euro vertė ir toliau kritimo kryptyje, o valiutų kursas šiuo metu (12:35 val.) sukiojasi ties 1,0732 riba.

Antradienį paaiškėjo, kad praėjusių metų gruodžio mėnesį euro zonos infliacijos lygis išliko nepakitęs ties 0,2 proc., tačiau dauguma analitikų tikėjosi, kad šis rodiklis stiebsis iki 0,3 proc. Tai buvo signalas, kad, tikėtina, ECB ateityje jaus didesnį spaudimą dėl papildomų monetarinių priemonių, kurios turėtų išjudinti infliacijos lygį iki jų užsibrėžtos 2,0 proc. ribos. Pastaroji informacija vakar spaudė euro vertę žemyn prieš JAV dolerį. Šiandien 21:00 val. bus išplatintas paskutinio FED‘o posėdžio protokolas, kuriame investuotojai ieškos papildomos informacijos apie narių pozicijas dėl šalies ekonomikos, išorinių grėsmių bei tolimesnės monetarinės politikos krypties.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt valiutų kursų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų