Grynųjų pinigų sterilizavimo galimybė – jau ir Lietuvoje

2020-06-16
Banknotų plazminio sterilizavimo įrenginys
Banknotų plazminio sterilizavimo įrenginys

Finansų įstaiga UAB „Konversita“ informuoja, kad jos „Top Exchange“ valiutos keityklų tinklo klientai vieninteliai Lietuvoje jau gali gauti grynųjų pinigų banknotų, ant kurių paviršiaus nebūtų jokių virusų ir bakterijų.

Sumanymas suteikti šią galimybę ir paslaugą kilo atsižvelgus į šių dienų aktualijas, susijusias su koronaviruso plitimo prevencija.

Banknotų plazminis sterilizavimas atliekamas įrenginiu, pagamintu Pietų Korėjoje, o sterilizavimo efektyvumas, nurodomas techninėje dokumentacijoje, yra net 99,9%.

Įrenginys turi skaidrią permatomą kamerą, kurioje ir atliekamas pinigų banknotų skaičiavimas bei sterilizavimas, o aptarnaujamas klientas gali aiškiai matyti savo skaičiuojamus ir švarinamus pinigus.

Banknotų plazminio sterilizavimo įrenginys
Banknotų plazminio sterilizavimo įrenginys

Paslaugos teikėjo duomenimis, šis įrenginys šiuo metu yra vienintelis Lietuvoje, juo paslaugos teikiamos „Top Exchange“ centrinėje Stoties keitykloje, esančioje pastate greta Vilniaus geležinkelio stoties rūmų.

Tad nuo šiol visi Stoties keitykloje klientams išduodami pinigų banknotai yra sterilizuoti – tiek atliekant įprastas valiutos keitimo operacijas, tiek teikiant specialias kliento pateiktų pinigų sterilizavimo paslaugų operacijas.

Kitos Top Exchange valiutos keityklos veikia Vilniuje, visų jų adresus rasite čia: Top Exchange valiutos keityklų adresai.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų