Ilgą laiką kritusi euro vertė vakar atsitiesė prieš JAV dolerį iki 1,1027

2016-02-26
JAV dolerio kursas vasario 25 d.
Vasario 25 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Vakar euro vertė šiek tiek atsitiesė prieš JAV dolerį. Kuomet ECB fiksavo euro ir JAV dolerio kursą, jis buvo ties 1,1027. Šiandien ryte euras lieka toje pačioje zonoje prieš JAV dolerį, o valiutų kursas šiuo metu yra ties 1,1019 (11:00 val.).

Šiandien ekonominių rodiklių kalendoriuje - JAV informacija. Prognozuojama, kad antrasis įvertis parodys JAV ekonomiką praėjusių metų ketvirtąjį ketvirtį (perskaičiavus į metų tempą) augus ne 0,7 proc., kaip skelbta anksčiau, o 0,4 procento. Kita vertus, tikimasi, kad sausį smarkiau ūgtelėjo ir namų ūkių pajamos (+0,4 proc.), ir išlaidos (+0,3 proc.), o amerikiečių pasitikėjimas ekonomika ir savo finansais pagerėjo (laukiama, kad Mičigano universiteto vartotojų pasitikėjimo rodiklis vasarį sieks 91 punktą).

Vos prasidėjusiame Didžiojo dvidešimtuko (angl. G20) susitikime Šanchajuje jau aiškėja nuomonių išsiskyrimas. Kinijos centrinio banko vadovas patikino, kad galimybės pritaikyti naujas ekonomiką skatinančias pinigų politikos priemones dar neišnaudotos. Kita vertus, Vokietijos finansų ministras išreiškė nuomonę, kad pasaulio ekonomikai būtinos ne papildomos fiskalinės ar monetarinės išlaidos, o struktūrinės reformos. Anglijos centrinio banko vadovas pridūrė, kad pasaulyje plintantis neigiamų palūkanų taikymas yra nulinės sumos žaidimas.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt valiutų kursų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų