Nekokios dienos eurui: vakar euro vertė prieš JAV dolerį sumenko iki 1,0552

2015-04-14
Balandžio 13 d. EUR/USD valiutų poros grafikas
Balandžio 13 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Pirmadienio valiutų prekyba euro kursui nežadėjo nieko gero - vakar euro vertė, kuomet ECB skelbė euro ir JAV dolerio kursą, krito iki 1,0552. Šiandien ryte euro kursas ir toliau krenta, šiuo metu laikosi ties 1,0540 riba.

Dauguma kreditorių labai neigiamai žiūri į Graikijos nesugebėjimą pateikti užtikrintų reformų planą dėl šalies finansinio stabilumo, kuris garantuotų finansavimo tęstinumą. Atrodo, kad šalies ministras pirmininkas vaikšto ant atbrailos krašto, balansuodamas tarp kreditorių ir šalies piliečių, atvėrusių pastarajam duris į parlamentą. Dauguma kreditorių pasisako, kad Graikijai būtina mažinti viešojo sektoriaus išlaidas - pensijos, darbo užmokestis. Tokie veiksmai žinoma sukeltų žmonių nepasitenkinimą, bet gal tai būtų mažesnė blogybė, negu apskirtai užšaldyti šalies viešojo sektoriaus finansavimą. Taigi ir toliau investuotojai atidžiai stebės Graikijos finansines peripetijas.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų