„Paysera” plėtra Latvijoje - 300 taškų, kur bus galima įnešti grynuosius pinigus

2016-01-19
Paysera tinklas Latvijoje
„Paysera“ klientų patogumui iki 300 taškų išplėtė grynųjų įnešimo tinklą Latvijoje (nuotr. Bankai.lt)

Visoje Latvijoje veikiantis „Runpay“ terminalų tinklas pradėjo teikti naują paslaugą – šiuose terminaluose jau galima pasipildyti tarptautinės mokėjimų sistemos „Paysera“ sąskaitą.

Sparčiai Latvijoje dėl nemokamų pinigų pervedimų visoje euro zonoje ir itin pigių pervedimų kitomis valiutomis populiarėjanti „Paysera“ klientų patogumui stipriai išplėtė grynųjų pinigų įnešimo tinklą. Iki šiol grynuosius buvo galima įnešti tik keliose vietose Rygoje, o dabar visoje šalyje beveik 300 taškų – tiek šiuo metu Latvijoje naudojama „Runpay“ terminalų. Taip pat netrukus „Paysera“ ketina pasiūlyti Latvijos klientams dar vieną patogią įmokų surinkimo paslaugą: „Runpay“ terminaluose bus galima susimokėti už elektroninėse parduotuvėse įsigytas prekes.

Vienu metu per terminalą galima įnešti iki 150 Eur, sąskaitos papildymas kainuoja 0,60 Eur. Pinigai įskaitomi ne vėliau kaip po 30 min.

Planuojama, kad ateityje per „Runpay“ pasipildyti „Paysera“ sąskaitą bus galima ir Vokietijoje.

Naujoji paslauga patogi ne tik klientams, bet ir „Paysera“ sąskaitą turinčioms įmonėms, ypač toms, kurios turi daug prekybos taškų visoje šalyje ir su kuriomis klientai dažniausiai atsiskaito grynaisiais: joms dienos pabaigoje bus lengviau surinkti lėšas į savo „Paysera“ sąskaitą.

Pasak „Paysera“ plėtojančios bendrovės „EVP International“ plėtros projektų vadovo Daumanto Barausko, šiuo metu Latvijoje yra 10 tūkst. „Paysera“ naudotojų ir šis skaičius sparčiai auga. Įmonės labiausiai domisi patogiais ir pigiais „Paysera“ įmokų surinkimo sprendimais bei net iki keliasdešimties kartų pigesniais nei bankuose tarptautiniais pervedimais įvairiomis valiutomis, kas klientams leidžia sutaupyti nemažas sumas.

Fiziniams asmenims ypač patrauklu tai, kad nuo 2015-ųjų pabaigos per šią sistemą per mėnesį galima nemokamai atlikti po 30 neskubių pervedimų eurais į bet kurį Europos Sąjungai ir Europos ekonominei erdvei priklausančios šalies banką. Pervedimai tarp „Paysera“ sąskaitų ir anksčiau buvo nemokami.

Taip pat sistema siūlo pažangius atsiskaitymus mobiliaisiais telefonais, 2015-ųjų pabaigoje išleido savo „Visa“ mokėjimo kortelę.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų