Penktą dieną kritusi euro vertė prieš JAV dolerį nubloškė valiutų kursą iki 1,1084

2016-02-19
JAV dolerio kursas vasario 18 d.
Vasario 18 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Jau penktą valiutų prekybos dieną iš eilės euro vertė krito prieš JAV dolerį. Kuomet ECB vakar fiksavo euro ir JAV dolerio kursą, jis buvo ties 1,1084. Šiandien pirmoje dienos pusėje euro vertė laikosi panašiame lygyje, o EUR/USD valiutų kursas šiuo metu yra ties 1,1100 (12:52 val.).

Federalinės rezervų sistemos (angl. FED) pareigūnų pastarųjų dienų komentarai siunčia nevienodą žinią artėjant kovo mėnesį suplanuotam atvirosios rinkos komiteto (angl. FOMC) posėdžiui. FED padalinio Sent Liuise vadovo Džeimso Bulardo nuomone, atsižvelgiant į finansų rinkų nepastovumą ir suprastėjusius infliacijos lūkesčius, toliau kelti palūkanų normą būtų neprotinga. Jo kolega San Franciske Džonas Viljamsas ketvirtadienį teigė, kad trumpalaikiai svyravimai neparodo tikrosios JAV ekonomikos būklės, kuri yra gera, o FED turėtų tęsti laipnišką pinigų politikos normalizavimą. Prognozuojama, kad šiandien skelbtinas JAV vartotojų kainų indeksas parodys metinę infliaciją šalyje pasistiebus iki 1,3 proc. (gruodį užfiksuota 0,7 proc.).

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt valiutų kursų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų