Penktadienį euro kursas prieš JAV dolerį buvo fiksuotas ties 1,1240 riba

2015-03-02
Vasario 27 d. EUR/USD valiutų poros grafikas
Vasario 27 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Penktadienį, kai ECB skelbė EUR/USD kursą, jis dar buvo 1,1240 lygiu. Po to euro kursas šiek tiek pakrito ir apsistojo ties 1,1195. Šiandien ryte euro kursas prieš JAV dolerį dar pakrito iki 1,1175 ribos.

Baigiantis savaitei buvo paskelbta, kad preliminarus Vokietijos vasario mėnesio infliacijos lygis šoktelėjo nuo -1,1 proc. iki 0,9 proc., o metinis stiebėsi iki 0,9 proc. nuo prieš tai buvusio -0,4 proc. Šiandien investuotojai lauks ar pasikeis metinis euro zonos infliacijos lygis (0,6 proc.) ir nedarbo lygis (11,4 proc.). Kol kas prognozės rodo, kad pastarieji rodikliai turėtų išlikti stabilūs ir be pokyčio .

Tikėtina ši savaitė bus aktyvesnė, investuotojams laukiant ketvirtadienio, kurį bus ECB susirinkimas, skelbiamos euro zonos bazinės palūkanų normos bei kalbama apie tolimesnės ECB monetarinės politikos priemonės.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų