Penktadienį euro kursas prieš JAV dolerį toliau smigo žemyn ir buvo fiksuotas ties 1,0572 riba

2015-03-16
Kovo 13 d. EUR/USD valiutų poros grafikas
Kovo 13 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Penktadienį, savaitė buvo uždaryta su stabiliu euro kritimu, tuomet kai ECB fiksavo euro kursą prieš JAV dolerį, jo vertė buvo 1,0572. Penktadienio prekybos dienos pabaigoje euro valiutos kursas prieš JAV dolerį buvo pasiekęs antirekordinį 1,0470 lygį. Šiandien ryte euro kursas šiek tiek atšoko ir laikosi ties 1,0520 riba.

Europoje investuotojų ūpą palaiko jau savaitę vykdoma Europos centrinio banko (ECB) kiekybinio skatinimo programa ir, panašu, vėl pasikeitęs Graikijos tonas. Praėjusios savaitės duomenimis, Eurosistema kasdien nupirko euro zonos viešojo sektoriaus obligacijų už kiek daugiau negu 3 mlrd. eurų. Šį ketvirtadienį, vadovaujantis praėjusiais metais paskelbta TLTRO programa, bus toliau skirstomos ECB lengvatinės paskolos euro zonos bankams. Šiandien su Tarptautiniu valiutos fondu turinčios atsiskaityti Graikijos finansų ministras Janis Varufakis (Yanis Varoufakis) patikino, kad šalies vyriausybė dės visas pastangas skolų padengimui užtikrinti.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų