Per praėjusią savaitę euro vertė smuko žemyn nuo 1,0688 (lapkričio 20 d.) iki 1,0580 (lapkričio 27 d.)

2015-11-30
JAV dolerio kursas Lapkričio 27 d.
Lapkričio 27 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Praėjusią savaitę euro vertė prieš JAV dolerį nusirito į žemesnę nei 1,06 ribą ir tai sukėlė labai daug spekuliacijų dėl euro ateities. Per savaitę euro vertė prieš JAV dolerį nukrito nuo 1,0688 (lapkričio 20 d.) iki 1,0580 (lapkričio 27 d.). Šiandien ryte euro vertė ir toliau muša anti rekordus, o valiutų poros kursas šiuo metu (11:30 val.) yra ties 1,0570 riba.

Paskutinį kartą žemesnis nei 1,06 EUR/USD valiutų kurso lygis buvo užfiksuotas balandžio viduryje, kai euras JAV dolerio atžvilgiu krito į 12 metų žemumas. Iššūkių eurui žada ir pirmoji gruodžio savaitė. Ketvirtadienį (gruodžio 3 d.) į posėdį renkasi Europos centrinio banko (ECB) Valdančioji taryba, kuri, kaip prognozuojama, priims sprendimą plėsti pinigų politikos skatinamąją poziciją. Tos pačios dienos vakare JAV Federalinės rezervų sistemos (FED) vadovė Dženet Jelen skaitys metinį pranešimą apie šalies ekonomikos perspektyvas Kongreso Jungtiniam ekonomikos komitetui. Penktadienį (gruodžio 4 d.) popiet bus skelbiama nauja JAV darbo rinkos informacija, kuri, neabejojama, tik sutvirtins FED ketinimus jau gruodžio viduryje pradėti pinigų politikos normalizavimą. Rinkos dalyvių vertinimu, tokio sprendimo tikimybė siekia 72 procentus.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų kursų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų