Praėjusią savaitę euras bangavo, bet išliko toje pačioje zonoje ties 1,0970 riba

2015-06-01
Gegužės 29 d. JAV dolerio ir euro valiutų kursas
Gegužės 29 d. 15.15 val. ECB skelbtas EUR/USD kursas (Bankai.lt grafikas)

Penktadienį euro vertė atsitiesė ir savaitę pabaigė stiprėjimu prieš JAV dolerį. Kuomet penktadienį ECB pskelbė valiutų poros kursą, jis buvo ties 1,0970 riba. Šiandien euro vertė nusmuko žemyn, o valiutų kursas šiuo metu yra ties 1,0917 riba.

Praėjusios savaitės penktadienį valiutų rinkose vyravo neapibrėžtumas dėl Graikijos, euro vertė prieš JAV dolerį nereagavo, o EUR/USD valiutų kursas pakilo. Šiandien galime sulaukti aktyvesnio kurso svyravimo skelbiant JAV vartotojų pajamų pasiskirstymą. Jeigu pasitvirtintų didesnis šalies gyventojų išlaidų santykis negu prognozuota, tai tikėtina sustiprintų JAV dolerį prieš kitas valiutas. Nes pastarojo rodiklio didėjimas yra tarsi indikatorius, kuris signalizuoja apie vartojimą, kuris yra svarbus infliacijos augimo katalizatorius.

EUR/USD valiutų kurso grafiką analizuokite čia.

Aktualu! Norėdami išsikeisti valiutą geriausiu kursu, pasinaudokite Bankai.lt unikalia valiutų skaičiuokle. Čia Jūs preliminariai sužinosite, kuris bankas siūlo geriausią kursą ir kuriame banke palankiausia keisti valiutą. Atminkite, bankai pirkimo ir pardavimo kursus keičia daug kartų dienoje, nuo 8:00 val. iki 18:00 val.

Nauja! Susipažinkite su euro banknotų apsaugos požymiais.

Susisiekite
Užduoti klausimą
Iškilo klausimų? Pasirinkite temą ir užduokite klausimą.
Bankai.lt Facebook
Sekite mus ir bendraukime Bankai.lt Facebook klube
Komentarai
Straipsnis komentarų neturi. Būk pirmas ir pakomentuok.
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų